Video

Můžete také navštívit náš youtube kanál.

Truelsbjerg, Dánsko - vodárna budoucnosti

Supermoderní vodárna budoucnosti s uplatněním dlouholetých zkušeností a nejnovějších poznatků a trendů v oblasti úpravy pitné vody. Vznikla na bázi otevřené a profesionální spolupráce zúčastněných subjektů na všech úrovních v průběhu celé realizace projektu. Uplatnily se bezchemické principy úpravy pitné vody a tlaková filtrace s hygienickým zabezpečením v hydraulicky těsném systému.

Úprava vody pro olympijský led v Soči

Společnost EUROWATER dodala úpravnu vody pro Zimní olympijské hry v Soči 2014. Zde si můžete prohlédnout krátký film o výrobě úpravny vody v našem dánském závodě od prázdného rámu až po finální produkt.

EUROWATER WTP-F modulární návrh

Kompletní úpravna vody instalovaná na rámu, modulární návrh

EUROWATER WTP-F

Kompletní úpravna vody instalovaná na rámu.

EUROWATER WTP-C

Kompletní úpravna vody instalovaná do kontejneru.

Výroba ocelových filtrů v EUROTANK

Podívejte se jak EUROWATER vyrábí své ocelové výrobky - nádoby tlakových filtrů. V tomto případě se jedná o ocelový tlakový filtr TF-100.

EUROWATER 75 roků - výroční oslava

Vedení společnosti EUROWATER pozvalo na 4. června 2011 všechny své zaměstnance ze všech evropských poboček do výrobního závodu na Den otevřených dveří, spojený s gala oslavou v Scandinavian Congress Centre ve městě Aarhus v Dánsku.

SILHORKO den otevřených dveří

18. listopadu 2011 uspořádala společnost EUROWATER den otevřených dveří pro dánské zaměstnance, prodejce, velkoobchody, dodavatele a "přátele domu".

SILHORKO je obchodní značka společnosti EUROWATER v Dánsku.

Pro anglické titulky, stiskněte před přehráváním tlačítko "CC".

Odkazy