Spolehlivé úpravny vody - záruka kvality

EUROWATER vyrábí spolehlivé úpravny vody s dlouhou životností a s minimálními nároky na údržbu.


EUROWATER vyrábí spolehlivé úpravny vody s dlouhou životností a s minimálními nároky na údržbu. Základem jsou hluboké teoretické a praktické znalosti a zkušenosti v oblasti úpravy vody a používání ověřených technologií a komponentů.  

Kromě poradenství a prodeje provádíme rovněž návrh, instalaci, uvedení do provozu a záruční a pozáruční servis.

Naše dlouholeté zkušenosti, malosériová výroba a koncepce standardních modulárních systémů zaručují spolehlivost zařízení, krátké dodací termíny a konkurenční ceny.  

 

Standardní produkty

EUROWATER nabízí široký a úplný výrobní program zařízení na úpravu vody, založený na koncepci standardních modulárních systémů. Úpravny vody se navrhují individuálně s možností pozdějšího rozšíření podle požadavků projektu. 

 

Demineralizovaná voda - jednoduše a pohodlně

SILEX a EUREX jsou mixbedové jednotky určené na výrobu demineralizované vody nejvyšší kvality přímo v místě její spotřeby. Uplatňuje se uživatelsky příjemná koncepce bez použití chemikálií v místě instalace. Tato zařízení používají zejména laboratoře, fotolaby, tiskárny, akumulátorovny, zubaři, lékaři, farmaceuti, školy, univerzity, atd. Nabízíme lacinější alternativu v porovnání s nákupem balené demineralizované vody.

 

Zakázkové produkty

Běžně dodáváme široký rozsah standardních produktů. Pokud máte potřebu upravit rozsah standardní instalace, pomůžeme vám pro splnění vašich představ nalézt optimální řešení a přizpůsobit výběr materiálů, přístrojového vybavení a řízení vašim specifickým požadavkům. Příkladem našich zakázkových produktů jsou naše úpravny vody - kompletně montované na rámu nebo ve standardizovaných kontejnerech s délkou 6 a 12 m.

 

Úpravny vody EUROWATER k pronájmu

Potřebujete urgentně nebo na omezenou dobu změkčenou, demineralizovanou nebo bakteriologicky čistou vodu? Nabízíme široký rozsah úpraven vod jako dočasné řešení. Tyto produkty nemusí být v konkrétní zemi vždy k dispozici - pro ověření dostupnosti kontaktujte lokální zastoupení EUROWATER.

Čtěte víc

 

Odkazy