Voda pro zvlhčování

Polygrafický a papírenský průmysl, dřevozpracující průmysl, potravinářský a textilní průmysl jsou oblasti, ve kterých je mimořádně důležité zabazpečit a udržovat prostřednictvím klimatizace vhodné výrobní podmínky. Cílem zvlhčování je zabezpečit rovnoměrnou kvalitu výrobků, vysokou produktivitu a perfektní vnitřní klimatické podmínky s konstantní teplotou a příjemnou vlhkostí vzduchu. Při optimální vlhkosti vzduchu se nevyskytují problémy jako jsou prašnost prostředí, statická elektřina a vysychání sliznic.

Demineralizovaná voda
Spolehlivý a optimální provoz klimatizace s minimální údržbou vyžaduje použití demineralizované vody. Tu je možné vyrobit prostřednictvím demineralizační stanice (iontová výměna) nebo reverzní osmózou (membránová filtrace).

Nenáročná údržba
Technologie na úpravu vody EUROWATER jsou velmi spolehlivé a vyžadují minimální údržbu. Kromě standardního servisu nabízíme i servisní smlouvy a realizujeme preventivní prohlídky za účelem zajištění optimálního provozu vaší technologie. Případné problémy řešíme účinně a rychle.

 

Kompletní úpravna vody obsahuje změkčovač, reverzní osmózu, dávkovací čerpadla, UV sterilizátor, zásobní a vyrovnávací nádrž, čerpadla upravené vody a elektrorozvaděč s řídícím panelem.

Čtěte víc

 

Odkazy