Elektronický průmysl

Je faktem, že voda je elektrický vodič. To se však vztahuje na pitnou vodu. Vhodná úprava vody může snížit vodivost až na téměř 0,055 microS/cm. To je teoreticky nejnižší hodnota, kterou lze dosáhnout. Při výrobě elektronických komponentů je bezpodmínečně nutné používat vodu velmi vysoké kvality.

Adaptace na požadavky
EUROWATER průběžně rozvíjí koncepce úpravy vody pro projekty v elektronickém průmyslu. Řešení jsou adaptována na požadavky konkrétních zákazníků. Výběr použitých materiálů pro zařízení a potrubní systémy zohledňují přísné požadavky tohoto oboru.

Know-how
Získali jsme specifické znalosti při dodávkách zařízení na úpravu vody pro různá odvětví elektronického průmyslu, jako např. výroba polovodičů, optických vláken, křemíkových a obvodových desek, atd. EUROWATER patří mezi přední dodavatele do tohoto dynamického průmyslového odvětví. 

Úpravna procesní vody. Část potrubního systému je z PP-n, který má vynikající odolnost vůči působení desinfekčních činidel a chemikálií. Potrubní spoje jsou svařeny technologií BCF čímž je eliminováno riziko růstu bakterií.

Čtěte víc

 

Odkazy