Poprodejní servis

Manažeři servisu naší mezinárodní servisní sítě EUROWATER z 21 servisních středisek lokalizovaných v 14 zemích Evropy.


Mezinárodní servis 

EUROWATER nabízí mezinárodní servisní služby charakterizované rychlou identifikací a řešením problémů. Naše obchodně-servisní střediska řeší jak urgentní problémy, tak i běžnou a preventivní údržbu zařízení. Naši zákaznící jsou pro nás velmi důležití; my víme, že je na nás postarat se o to, aby dodané produkty dlouho a spolehlivě sloužily svému účelu. Optimální provoz vašich zařízení na úpravu vody můžeme garantovat prostřednictvím servisních smluv na periodické a neperiodické  servisní činnosti, které si můžete dohodnout se zástupcem místní pobočky společnosti. Takto získáte delší životnost vašich zařízení při rozumně nízkých nákladech na jejich údržbu. Formou servisních smluv spolupracujeme s mnoha zákazníky ve vodárenství, v průmyslových podnicích, v institucích a ve zdravotnických zařízeních. Rozsah činností v rámci servisních smluv je individuálně přizpůsoben pro každou konkrétní instalaci. 

Místní servisní středisko

Být blízko našim zákazníkům je pro nás zásadní, protože víme jak je pro moderní provozy důležitá  rychlá a kompetentní servisní podpora. Po celé Evropě máme ve 40 střediscích pro vás k dipozici týmy vyškolených a zkušených servisních techniků. Místní zastoupení poskytují rychlý a spolehlivý servis vašich zařízení na úpravu vody po celé Evropě. Ať máte jakékoliv problémy, pomůžeme vám je řešit buď prostřednictvím telefonické konzultace, nebo vysláním servisního technika přímo k vám na místo.   

Náhradní díly

EUROWATER garantuje vysokou kvalitu a spolehlivost dodávek náhradních dílů. Naše servisní vozy jsou vybaveny širokým sortimentem náhradních dílů, ze kterých podstanou část představují díly pro naše vlastní výrobky, ale i testovací soupravy pro kontrolu kvality upravené vody, náplně filtračních zařízení, membrány RO, filtrační sáčky a svíčky a další specifický spotřební mateiál.

Kontakt

Pokud potřebujete servis, prosím, kontaktujte místní zastoupení společnosti EUROWATER ve vaší zemi.

Potřebujte pomoc nebo máte na nás nějaké otázky?

Prosím, vyplňte níže uvedený formulář a my vás budeme zpětně kontaktovat, buď mailem nebo telefonicky.

Prosím kontaktujte mě
 
Otázka/problém* 
Společnost* 
Jméno a příjmení* 
Adresa* 
PSČ a město* 
Země* 
Telefon* 
E-mail* 

Čtěte víc 

 

Odkazy