Od konzultace ke kompletním řešením

EUROWATER nabízí konzultace, nezávazné nabídky a technologická schémata, projekty, instalace a uvedení do provozu, školení obsluhy, záruční a pozáruční servis, vč. preventivních servisních prohlídek a servisních smluv. Zkrátka, nabízíme všechno od konzultace až po kompletní řešení.  

Ve spolupráci se zákazníky se taktéž podílíme na přípravě tendrů, řízení a vedení projektů a odevzdání díla vyššímu dodavateli.    

Naše kompetence zahrnuje široký rozsah; můžeme dodat celé řešení nebo jen část. Zákazník s námi může spolupracovat v průběhu celého procesu, od prvního výkresu až po další fáze, nebo u jednoduchých zařízení teprve ve fázi dodávky, servisu a dodávky náhradních dílů.

 

70 roků zkušeností

EUROWATER má více než 70 roků zkušeností ve vývoji zařízení na úpravu vody s dlouhou životností a vysokou spolehlivostí provozu, při minimálních požadavcích na údržbu - přesně podle vašich požadavků. Tajemství našeho úspěchu spočívá ve výběru materiálů, v technických znalostech, v testování, v ověřené modulární koncepci našich zařízení a v dánském designu.

Od podzemní vody k čisté vodě

Naše profesionální zaměření je zjednodušeně zobrazeno na níže uvedeném obrázku, který znázorňuje stupně úpravy vody, od podzemní vody k ultračisté vodě. Mezi různými kvalitami vody je několik stupňů úpravy vody, které představují technologické portfólio společnosti EUROWATER.

Čtěte víc

 

Odkazy