O společnosti EUROWATER


Společnost EUROWATER, zabývající se průmyslovou úpravou vody, byla založena v roce 1936, kdy zahájila výrobu filtračních zařízení pro mlékárenský průmysl. Od té doby společnost dodává své výrobky a služby téměř do všech průmyslových odvětví.   

Naše aktivity jsou zaměřeny na vývoj, výrobu a marketing kompletních řešení pro úpravu vody. Naše zkušenosti v této oblasti zahrnují:

  • Úpravny pitné vody pro veřejné distribuční sítě a individuální zásobování
  • Nespočetné množství aplikací pro všechny typy průmyslu a institucí

Jsme nezávislou skupinou s 340 samostatnými a zkušenými zaměstnanci, ze kterých polovina působí v Dánsku, hlavně v řídící centrále a ve výrobním závodě.

Naše výrobky mají vysokou kvalitu. Technologická řešení, výběr materiálů a procesů jsou nepřetržitě optimalizovány v úzké spolupráci s našimi dodavateli.

Naše dlouholeté zkušenosti a flexibilní modulární systém zařízení zaručují vysokou spolehlivost úpraven vod, krátké dodací termíny a konkurenční ceny.

Výroba větších tlakových filtrů se uskutečňuje v našem přidruženém závodě Eurotank A/S, který se nachází nedaleko naší centrály v Dánsku.

EUROWATER má své pobočky, poskytující servisní a obchodní služby, ve více než 30 zemích světa. Naše mezinárodní síť specialistů na úpravu vody nám umožňuje rozsáhlé aktivity na světovém trhu a staví nás do pozice předního dodavatele zařízení na úpravu vody v Evropě.    

 

Odkazy