Provoz společnosti EUROWATER v období nouzového stavu

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali o nepřerušeném provozu naší firmy v současném nelehkém období nouzového stavu. Naše servisní služby je možné využívat i nadále, nejen na mimořádné události ale také na běžný servis a údržbu, vše jen s omezeními vyplývajícími z platných opatřeních Vlády ČR a maximální ochrany našich zaměstnanců a pochopitelně i zákazníků.

Zavedli jsme odpovídající hygienická opatření a vybavili jsme naše servisní techniky tak, abychom maximalizovali jejich ochranu (roušky, rukavice a desinfekční přípravky jsou samozřejmostí).

Pracovníci naší firmy, kteří mohou pracovat z kanceláře nebo domova, jsou Vám k dispozici na telefonu a na emailu. I nadále se na ně prosím obracejte se svými požadavky tak, jak jste zvyklí.

Sklad náhradních dílu a spotřebního materiálu je v plném provozu, Vaše zboží odchází obvyklými způsoby přepravy, také osobní vyzvednutí zboží je možné v běžné pracovní době.

S Vašimi dotazy a požadavky se, prosím, obracejte telefonicky např. na čísle +420 608 492 946 nebo +420 321 727 745 nebo emailem servis.cz@eurowater.com.

 

Za tým společnosti EUROWATER

Tomáš Veverka
Sales & Operations Manager
 
EUROWATER, spol. s r.o.
Ovčárecká 499
280 02 Kolín - Sendražice
Czech Republic
Tel: +420 774 578 560
E-mail: tve.cz@eurowater.com
Web: www.eurowater.cz

 

 

Čtěte víc

 

Odkazy