EUROWATER je oficiálně součástí skupiny Grundfos

Kurt Hufnagl (vlevo) a Torben Buhl (vpravo), původní majitelé společnosti EUROWATER, pokračují dále jako výkonní ředitelé. (Foto: Jens O. Gjerløff © EUROWATER)
Kurt Hufnagl (vlevo) a Torben Buhl (vpravo), původní majitelé společnosti EUROWATER, pokračují dále jako výkonní ředitelé. (Foto: Jens O. Gjerløff © EUROWATER)
 

Publikováno: 1. listopadu 2020

Od 1. listopadu se společnost EUROWATER oficiálně stává součástí rodiny Grundfos. Ohromná sila v pokračujícím úsilí společnosti Grundfos o průkopnické řešení zaměřené na globální výzvy v oblasti vody se tímto dále zvyšuje. Grundfos je průkopníkem v řešení světových výzev v oblasti vody a klimatického prostředí a zlepšuje kvalitu života lidí. Jako globální společnost zabírající se řešeními pro čerpání a vodu obecně poskytuje Grundfos odborné znalosti v oblasti energetiky, vodohospodářských řešení a systémů pro širokou škálu aplikací včetně úpravy vody pro vodárny, průmysl a budovy.

Managment společnosti EUROWATER

Od 1. listopadu vlastní Grundfos stoprocentní podíl ve společnosti EUROWATER. Předtím byla společnost v soukromém vlastnictví nejvyššího vedení společnosti: Kurt Hufnagl, nyní generální ředitel, Torben Buhl, nyní generální ředitel a generální ředitel distributora HyXo Oy, Harry Viiala. Pánové Kurt Hufnagl a Torben Buhl nadále působí v řídících funkcích.

Značka EUROWATER zůstává

EUROWATER má dceřiné společnosti v 14 zemích, které poskytují zákazníkům služby prostřednictvím 23 místních kanceláři. Značka EUROWATER zůstane mezinárodně zachovaná.

V Dánsku je společnost EUROWATER známá pod jménem SILHORKO, která bude i nadále obchodní značkou pro dánské zákazníky.

 

Čtěte víc

 

Odkazy