Úsporné reverzní osmózy šetřící vodu a elektrickou energii.

fotografie RO Plus
Návratnost investice do RO-PLUS je většinou okolo jednoho roku

Chraňte životní prostředí a zároveň šetřete peníze – upgradujte vaší reverzní osmózu!

Použití nových a energeticky účinnějších technologií vám umožní provozovat vaši reverzní osmózu (RO) s nižší spotřebou vody a elektrické energie. EUROWATER nabízí širokou škálu možností modernizace jednotek RO. Z technologického vývoje mohou těžit nejen noví, ale i stávající zákazníci. Úpravy lze snadno realizovat a doba návratnosti je velmi krátká, často i do jednoho roku.

foto

Úspora vody
– rozšíření na RO-PLUS

RO PLUS je nová řada jednotek RO pro demineralizaci vody od EUROWATER. Jednotky jsou navrženy pro obrat až do 90%, aniž by byla snížena spolehlivost zařízení, či kvalita upravené vody.

foto

Úspora elektrické energie
- nové nízkoenergetické membrány

EUROWATER neustále sleduje vývoj v oblasti membránových technologií. Nové membrány nabízejí mnoho možností optimalizace provozu, např. použitím tzv. nízkoenergetických membrán lze významně snížit spotřebu elektrické energie. ;

 

foto

Komfortnější ovládání
- nový PLC řídící panel

Řídící panel SE30 je navržen speciálně pro řízení našich RO jednotek a má analogový výstup pro externí konduktometr. Řídící panel obsahuje moderní mikroprocesorovou jednotku (PLC) a umožňuje snadný přístup k ovládání a sledování provozu zařízení. Standardizovaná struktura menu v několika jazycích nabízí jednoduchý a rychlý přístup k provozním údajům a nastavení parametrů. Navíc, současně s RO lze ze stejného panelu SE30 řídit i změkčovač.

foto

Úspora elektrické energie
- nová účinnější čerpadla

EUROWATER používá čerpadla s vysokou účinností motorů. V případě použití frekvenčních měničů je možné dosáhnout další úspory elektrické energie. Kromě splnění standardů IC3 normy EuP získáte řadu sekundárních výhod, jako např. chladnější motory a tím lepší provozní podmínky ložisek. To vše vede k výraznému zvýšení průměrné životnosti čerpadel a ke snížení provozních nákladů.

Čtěte víc

 

Odkazy